Rezerwacja lotu na wakacje lub urlop LGBT


Tanie bilety na samolot w idealnym terminie - czy to możliwe?

Gej Urlop


Istnieje kijka teorii, które nie są wprawdzie w 100% potwierdzone przez linie lotnicze (z wiadomych względów), jednak jak wynika z relacji podróżnych, można w ten sposób kupić nieco tańsze bilety lotnicze. Rezerwuj ok. 21 dni przed wylotem. Linie lotnicze zmieniają ceny biletów lotniczych za pomocą algorytmów, stąd też wbrew powszechnemu mniemaniu nie opłaca sie rezerwować biletów z dużym wyprzedzeniem lub w ostatniej chwili. Wyjątkiem są te najdłuższe loty, wtedy ceny są z reguły niższe, jeśli rezerwujemy 11-12 tygodni wcześniej, a następnie z dnia na dzień wzrastają.

Gej Urlop


Najlepszym dniem tygodnia do rezerwacji biletu jest wtorek, wtedy większość linii lotniczych aktualizuje ceny biletów w systemach rezerwacji i zwykle dokonuje obniżek cen. Większość pasażerów rezerwuje w weekend, dlatego wtedy ceny są wyższe. Zaplanuj wylot we wtorek lub w środę, bo są to najluźniejsze dni na lotnisku i na pokładzie. Wtedy najmniej ludzi decyduje się na wylot lub przylot. Nie stoisz wtedy w długich kolejkach, a samoloty nie są wypełnione po ostatniego pasażera. Do tego dojazd na lotnisko i lub z lotniska do hotelu jest znacznie szybszy z uwagi na mniejszy ruch na ulicach dojazdowych. Korzystaj z wyszukiwarek lotów. Porównują one ceny z bardzo wielu stron internetowych lini lotniczych i wybierają najniższe.

Gej UrlopInformacje praktyczne:


Jak rezerwować pobyt?

Rezerwuj w sprawdzonych biurach podróży! Jeśli organizator nie budzi zaufania, warto się ubezpieczyć na wypadek problemu z transportem.

WIĘCEJ


Jak zarezerwować tani przelot?

Ceny biletów skaczą do góry i na dól. Trudno się zdecydować, czy kupić czy czekać. Jest kilka teorii, jak nabyć tanio bilet lotniczy, oto kilka z nich.

WIĘCEJ