Jak i gdzie rezerwować wakacje lub urlop LGBT?


Praktyczne informacje o podróżowaniu

Gej Urlop

Rezerwuj tylko w sprawdzonych biurach podróży! Jeśli organizator nie budzi Twojego zaufania, warto się ubezpieczyć na wypadek problemów z wyjazdem lub powrotem do kraju. Solidne ubezpieczenie przydaje się też np. w przypadku odstąpienia turysty od podjęcia podróży.

Gej Urlop


Jeśli wybierasz się na Gran Canarię i chcesz spędzić czas wśród innych gejów, warto wybrać jeden z bardzo wielu gejowskich ośrodków wypoczynkowych w Playa del Inglés. Najkorzystniejsze warunki na przeloty i pobyt w hotelach typu "gay only" oferują obecnie niemieckie biura podróży. Z niemal każdego większego lotniska w Niemczech można dolecieć za niewielkie pieniądze na Gran Canarię. Do Niemiec z kolei łatwo dolecisz z Polski samolotem tanich linii lotniczych, można też wybrać pociąg, autokar albo też pojechać samochodem i zaparkować go na strzeżonym parkingu w pobliżu lotniska

Gej UrlopInformacje praktyczne:


Jak rezerwować pobyt?

Rezerwuj w sprawdzonych biurach podróży! Jeśli organizator nie budzi zaufania, warto się ubezpieczyć na wypadek problemu z transportem.

WIĘCEJ


Jak zarezerwować tani przelot?

Ceny biletów skaczą do góry i na dól. Trudno się zdecydować, czy kupić czy czekać. Jest kilka teorii, jak nabyć tanio bilet lotniczy, oto kilka z nich.

WIĘCEJ