Jak spakować bagaż na wakacje lub urlop LGBT?


Kochanie, nie mam co na siebie włożyć...!

Gej Urlop


Główna zasada przy pakowaniu bagażu, to sensowna lista rzeczy niezbędnych jak dokumenty, bilety, pieniądze i karty płatnicze, telefon z ładowarką, kosmetyki, rzeczy na plażę czy też ewentualnie lekarstwa. Koniecznie sprawdź jaka jest pogoda w miejscu, do którego się wybierasz. Zabierz ubrania uniwersalne, najlepiej nie wymagające prasowania, które będą pasować do każdej wytuacji. Warto pamiętać o tym, że w miejscach urlopowych najczęściej również są sklepy z odzieżą. Warto sobie coś kupić na urlopie czy wakacjach. To poprawia humor, a później ożywia wspomnienia.

Gej Urlop


Kosmetyki w wersji mini to prawdziwa wygoda. W wielu drogeriach kupisz pastę do zębów, krem do golenia lub olejek do opalania w mniejszych opakowaniach poniżej 50 ml. Jest to bardzo wygodne i przede wszystkim mniej waży. Kto leci samolotem, ten wie, jak bardzo liczy sie każdy kg bagażu. Pamiętaj! Kosmetyków lub perfum nie wolno wkładać do bagażu podręcznego. Pasażerom wolno przewozić na pokładzie płyny, żele i aerozole w bagażu podręcznym wyłącznie w bardzo niewielkich ilościach (maksymalnie 100 ml w jednym pojemniku). Lokalna karta SIM to również dobry pomysł dla tych, którzy lubią mieć pod ręką tani telefon lub mobilny Internet. Telefonowanie w ramach roamingu nie jest już na terenie Unii Europejskiej drogie, jednak poza jej granicami zapłacimy bardzo dużo dzwoniąc do rodziny i znajomych. Sprawdź koniecznie przed wyjazdem, czy w hotelu jest WiFi i gdzie można kupić na miejscu starter do koórki, laptopa lub tableta.

Gej UrlopInformacje praktyczne:


Jak rezerwować pobyt?

Rezerwuj w sprawdzonych biurach podróży! Jeśli organizator nie budzi zaufania, warto się ubezpieczyć na wypadek problemu z transportem.

WIĘCEJ


Jak zarezerwować tani przelot?

Ceny biletów skaczą do góry i na dól. Trudno się zdecydować, czy kupić czy czekać. Jest kilka teorii, jak nabyć tanio bilet lotniczy, oto kilka z nich.

WIĘCEJ